ANA SAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLER
KALİTE POLİTİKAMIZ
AKTİVİTELER
LİNKLER
 
İLETİŞİM
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
 

Müşteri tatminini sürekli artırmak üzere; istenen niteliklerde, tam zamanında minimum maliyette ürünler üretmek temel politikamızdır.

Bu politikanın tam uygulanabilmesi için; kalite yönetim sisteminin, etkili ve sürekli bir eğitimin, verimliliğin, katılımcı bir yönetimin, ürünle ilgili yasal koşulların uygulanması temel ilke ve hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

UNİKON olarak bu amaç, ilke ve hedefler doğrultusunda, TS EN ISO 9001:2015'e göre oluşturduğumuz kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştireceğimizi ve uygulanabilir şartlara uyacağımızı, müşteri şartlarını karşılamaya yönelik tüm şartları sağlamaya çalışacağımızı taahhüt ederiz.

Rev.2 27.02.2024

MİSYON
Çelikhane ve dökümhane sektörünün malzeme ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler üretir, mümkün olan en kısa terminlerde sevk eder ve müşterilerine bu ürünlerin en iyi performanslarda kullanılabilmesi için teknik destek verir.

VİZYON
Ar-Ge’ye, insana ve çevreye önem veren, yenilikçi ürün ve teknolojik yatırımları ile tanınan, sektöründe güvenilir marka imajını sürdürebilmek.

Rev.0 10.06.2016

 
 
Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.